Series
Ratings
172- Love MeRated ★ 4.0
- Made In Korea Season 1Rated ★ 3.5
Hell's ParadiseRated ★ 4.5- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- TriggerRated ★ 3.0
- Low LifeRated ★ 3.5
- The Knee-Drop GuruRated ★ 3.5
- JjakRated ★ 4.5
- Wanderer KkachiRated ★ 4.5
Madö King GranzörtRated ★ 4.0- Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.5
- Inspector GadgetRated ★ 3.5
- Cheonbangjichuk HaniRated ★ 3.5
- The SmurfsRated ★ 3.5
- The Disney AfternoonRated ★ 5.0
Dodge DanpeiRated ★ 5.0- Run HanyRated ★ 3.5
- Melo MovieRated ★ 4.0
- Shop of the LampRated ★ 3.5
- The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.0