Series
Ratings
80
Galaxy Express 999Rated ★ 4.0
Anne of Green GablesRated ★ 4.5
Jane EyreRated ★ 4.0
North & SouthRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
Painter of the WindRated ★ 3.5- Old Miss DiaryRated ★ 2.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
OutlanderRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Into the SunlightRated ★ 3.5- Three FriendsRated ★ 4.0
- Eun ShilRated ★ 4.0
Glass SlippersRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
My Rosy LifeRated ★ 3.5
TruthRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 3.0