Series
Ratings
455- 대학전쟁Rated ★ 4.0
- KarmaRated ★ 3.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
- Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
When They See UsRated ★ 3.5
Through the DarknessRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5- Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0- Bloody Game Season 2Rated ★ 4.0
- High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.5
- AdolescenceRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5