Movies
Ratings
1414- Murder ReportRated ★ 3.5
October SkyRated ★ 4.0
Groundhog DayRated ★ 3.5- MaterialistsRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.0
The NegotiatorRated ★ 3.5- The Menendez BrothersRated ★ 3.5
- Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Life or Something Like ItRated ★ 3.5
Case 39Rated ★ 3.5- RebeccaRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0- Wall to WallRated ★ 3.0
- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
NocturnalRated ★ 2.0- About FamilyRated ★ 2.5
RevolverRated ★ 3.5- I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Amazon Bow MasterRated ★ 2.5
The Book of FishRated ★ 3.0