Series
Ratings
251
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0- My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 5.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 5.0- The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 5.0
Horimiya: The Missing PiecesRated ★ 5.0
HorimiyaRated ★ 5.0- Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 2.5
Hunter X HunterRated ★ 3.5- Alchemy of SoulsRated ★ 3.0
DAN DA DANRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0