Series
Ratings
12
Best Friends in LoveRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.5
Twenty AgainRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.0
Shopaholic LouisRated ★ 2.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0