Series
Ratings
16
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Midnight Diner Season 3Rated ★ 2.0
Midnight Diner Season 2Rated ★ 2.0
She Was PrettyRated ★ 0.5
Midnight Diner Season 1Rated ★ 2.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0- Justice PaoRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 5.0