Series
Ratings
55
From Five To NineRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- Honest LivingRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0- Three FriendsRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 3.5