Series
Ratings
213- Witch HuntRated ★ 5.0
Saving My Stupid YouthRated ★ 3.5
Dear SisterRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
SignalRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0- 원피스 4기Rated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.5
Uncontrollably FondRated ★ 2.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
From Five To NineRated ★ 4.5
Rich Man, Poor WomanRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0- Pippi LongstockingRated ★ 4.0

Tamra IslandRated ★ 3.0
City HallRated ★ 4.0