Series
Ratings
124
Descendants of the SunRated ★ 4.0- Be ArrogantRated ★ 2.5
Witch Yoo HeeRated ★ 3.5- Lotus Flower FairyRated ★ 3.5
Golden BrideRated ★ 4.0
Empress CheonchuRated ★ 3.5
Glory JaneRated ★ 3.0
Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.5
Love RainRated ★ 3.0
Fashion KingRated ★ 2.0
Queen's FlowerRated ★ 2.5
The Goddess of FireRated ★ 2.5
Righteous LoveRated ★ 3.5
Me too, Flower!Rated ★ 2.0
Three BrothersRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 2.0
Haneuljae's MurderRated ★ 4.0
Smile AgainRated ★ 3.0
Big ThingRated ★ 3.0