Series
Ratings
29
Gokusen Special 3Rated ★ 4.0
魔王Rated ★ 4.0
The Story of Yamada TaroRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
TrickRated ★ 4.0
Mei-chan's ButlerRated ★ 4.5
Code Blue Season 2Rated ★ 4.5
プライドRated ★ 5.0
Code BlueRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.5
MR. BRAINRated ★ 5.0
The Merchant: Gaekju 2015Rated ★ 3.0
The Last CinderellaRated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 4.0
Gokusen Season 3Rated ★ 3.5
Gokusen Season 2Rated ★ 3.5
GokusenRated ★ 4.0
The Black SwindlerRated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 4.0