Series
Ratings
20
Prison PlaybookRated ★ 3.0
Solitary GourmetRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 3.0
Songgot: The PiercerRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 1.0
War of MoneyRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0