Series
Ratings
94
Legal High SPRated ★ 3.0
Legal High 2Rated ★ 3.5
Ooku: The Inner ChamberRated ★ 5.0
From Five To NineRated ★ 5.0
Hotaru no HikariRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
New AmsterdamRated ★ 5.0- The PeakRated ★ 5.0
- Wuthering HeightsRated ★ 5.0
North & SouthRated ★ 5.0
Call the MidwifeRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
DamoRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Alone in LoveRated ★ 4.0