Titles you rated
InuYashaRated ★ 3.5
InuYashaRated ★ 4.0- Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
- Crime Scene 3Rated ★ 4.5
- Crime SceneRated ★ 5.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
One PieceRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0- Crime SceneRated ★ 5.0

Personal TasteRated ★ 3.0
Men on a MissionRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 2.5
InuYashaRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
New NonstopRated ★ 4.0- Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
The Lost RoomRated ★ 4.5