Series
Ratings
25
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 1.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.0
Splash Splash LoveRated ★ 2.0
Men on a MissionRated ★ 0.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 2.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
Painter of the WindRated ★ 4.0
Prince HoursRated ★ 0.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5- Woman of Matchless Beauty, Park Jung KumRated ★ 3.0
PartnerRated ★ 4.0