Series
Ratings
14- Santa Clarita DietRated ★ 4.5
Friends Season 10Rated ★ 4.5
Friends Season 9Rated ★ 4.5
Friends Season 8Rated ★ 4.5
Friends Season 7Rated ★ 5.0
Friends Season 6Rated ★ 5.0
Friends Season 5Rated ★ 5.0
Friends Season 3Rated ★ 4.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0