Series
Ratings
38- A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0- The Silent SeaRated ★ 2.0
- Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0