Series
Ratings
48
Friends Season 6Rated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
24Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.5
IRISRated ★ 5.0
IRIS 2Rated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.5
Sex and the City Season 6Rated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 4Rated ★ 4.5