Series
Ratings
160- The Bear Season 3Rated ★ 4.0
- The Bear Season 2Rated ★ 5.0
- The Bear Season 4Rated ★ 4.0
- Nine PuzzleRated ★ 2.5
EuphoriaRated ★ 5.0
Love & DeathRated ★ 5.0- Melo MovieRated ★ 4.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
- Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.5
- Gangnam B-SideRated ★ 2.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- The Bear Season 1Rated ★ 5.0
Presumed InnocentRated ★ 4.5
The Worst of EvilRated ★ 3.0- The TyrantRated ★ 3.0
- OzarkRated ★ 4.0
OzarkRated ★ 4.0- A Killer ParadoxRated ★ 4.0
- LTNSRated ★ 5.0
- RevenantRated ★ 3.5