Series
Ratings
127- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5- Missing ChildRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Flower of EvilRated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 5.0
I Am Not a RobotRated ★ 3.5
They Kiss AgainRated ★ 5.0
Dong YiRated ★ 4.0
It Started With a KissRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
InuYashaRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 4.0
Digimon FrontierRated ★ 3.0
Protect the BossRated ★ 3.5
Digimon TamersRated ★ 3.0