Movies
Ratings
121
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0- Doctor WhoRated ★ 4.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
Mulan IIRated ★ 3.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
Speckles: The TarbosaurusRated ★ 3.5
Arthur and the InvisiblesRated ★ 3.5
RobotsRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Naruto Shippuden the Movie: Blood PrisonRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
Naruto the Movie: The LastRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 5.0