Titles you rated
Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0- GrimmRated ★ 3.5

Boys Over FlowersRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.5
GrimmRated ★ 5.0
GrimmRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 5.0
GrimmRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 5.0
The FlashRated ★ 3.5
The MentalistRated ★ 5.0