Series
Ratings
37- Futurama Season 7Rated ★ 5.0
- Futurama Season 6Rated ★ 5.0
- Futurama Season 5Rated ★ 5.0
- Futurama Season 4Rated ★ 5.0
- Futurama Season 3Rated ★ 5.0
- Futurama Season 2Rated ★ 5.0
- Futurama Season 1Rated ★ 5.0
- Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0- Modern FamilyRated ★ 5.0
- Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Cowboy BebopRated ★ 3.5- Three FriendsRated ★ 4.5