Series
Ratings
55
Emperor Wang GunRated ★ 5.0
Nine Tailed FoxRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Three DaysRated ★ 4.5
Two WeeksRated ★ 5.0
GourmetRated ★ 5.0- Blue TowerRated ★ 5.0
BrainRated ★ 5.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 4.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.5- Big ManRated ★ 5.0
Queen of AmbitionRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
GhostRated ★ 5.0