Titles you rated
- Night StageRated ★ 4.0
- The Perfect NeighborRated ★ 5.0
- No Other ChoiceRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 5.0
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 3.0
QueerRated ★ 3.5- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 2.5
SinnersRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 1.0
CloserRated ★ 3.5
NosferatuRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0- UprisingRated ★ 1.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
TangerineRated ★ 4.5- Cléo from 5 to 7: Remembrances and AnecdotesRated ★ 3.0