Series
Ratings
112- The OARated ★ 3.5
- Physical: AsiaRated ★ 4.0
すいかRated ★ 4.0- A Man on the Inside Season 2Rated ★ 4.0
- A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
- Criminal JusticeRated ★ 3.0
- Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5- Zero DayRated ★ 3.5
The SinnerRated ★ 4.0
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.0
Behind Her EyesRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 4.0- The Four SeasonsRated ★ 3.5
- The ResidenceRated ★ 3.5
- Dept. QRated ★ 4.0