Series
Ratings
55
MistyRated ★ 3.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
A New LeafRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.5
Good-bye, Mr. BlackRated ★ 2.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
MemoryRated ★ 3.5
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
My Horrible BossRated ★ 2.5
Fight For My WayRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 4.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 2.5
The Innocent ManRated ★ 3.0
Big ThingRated ★ 3.5
ReturnRated ★ 2.5
The Good WifeRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.0