Series
Ratings
242- Narco-SaintsRated ★ 3.5
Squad 38Rated ★ 3.5
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.0- Good GirlsRated ★ 4.0
- Good GirlsRated ★ 3.5
- Good GirlsRated ★ 4.0
- Good GirlsRated ★ 4.0
- Dead to Me Season 2Rated ★ 4.0
Dead to MeRated ★ 4.0
Black DogRated ★ 4.5- Inventing AnnaRated ★ 3.5
- Juvenile JusticeRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 5.0
Reflection of YouRated ★ 4.0- Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
- Political FeverRated ★ 4.5

Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.0
The Penthouse Season 3Rated ★ 2.5
The PenthouseRated ★ 3.0