Series
Ratings
120
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0- CrashingRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Russian DollRated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 2.5
BroadchurchRated ★ 4.0- The PoliticianRated ★ 3.5
- Never Have I EverRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
The People vs. O.J. SimpsonRated ★ 4.5
I Am Not Okay with ThisRated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 2.0