Series
Ratings
80- Physical: AsiaRated ★ 4.0
- Crime Scene ZeroRated ★ 3.0
The GuestRated ★ 2.5- Better Late Than SingleRated ★ 3.5
- The Day of the JackalRated ★ 3.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
- EXchange Season 3Rated ★ 3.0
- Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.5
- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
- Fool Me OnceRated ★ 3.5
- Formula 1: Drive to Survive Season 6Rated ★ 3.5
- A Killer ParadoxRated ★ 3.0
- OnimushaRated ★ 3.0
- Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0
Good Luck!!Rated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5