Series
Ratings
231- 코미디 리벤지Rated ★ 3.0
- Dear My Baby: Watashi ga Anata wo Shihai Suru MadeRated ★ 3.5
GokusenRated ★ 3.0
The Last CinderellaRated ★ 4.5- Pearl in RedRated ★ 3.0
- Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
Muchuu sa, Kimi niRated ★ 3.0
Still, Marry MeRated ★ 4.0- 이혼숙려캠프Rated ★ 5.0
I Do, I DoRated ★ 5.0
We Got Married Season 1Rated ★ 3.5
What's Up FoxRated ★ 4.0
Survival WeddingRated ★ 4.5
Daily Lives of High School BoysRated ★ 2.0- Nights with a CatRated ★ 4.5
- 미스터트롯 재팬Rated ★ 4.5
- Pyramid GameRated ★ 3.0
Princes of Song Maji Love 1000%Rated ★ 3.5- Girl From NowhereRated ★ 4.0
- How Do You Play?Rated ★ 1.0