Movies
Ratings
604
The Florida ProjectRated ★ 5.0
The World of UsRated ★ 5.0
A Woman in BerlinRated ★ 3.0
The PianoRated ★ 3.0
KimjongiliaRated ★ 4.0
Under the SunRated ★ 5.0
IncendiesRated ★ 4.0- She's Beautiful When She's AngryRated ★ 5.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.5
Lady MacbethRated ★ 4.0
SakuranRated ★ 0.5
Waltz with BashirRated ★ 4.0
The Chinese Botanist's DaughtersRated ★ 5.0
BronsonRated ★ 3.0
The UnforgivenRated ★ 3.0- I Can't Think StraightRated ★ 4.0
- Eloïse's LoverRated ★ 4.0
Free FireRated ★ 3.0
Mirror MirrorRated ★ 2.5- Billy: The Early YearsRated ★ 3.0