Series
Ratings
14
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
My Love Story!!Rated ★ 4.0
Men on a MissionRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0- Incomplete LifeRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 3.0