Titles you rated
- Lala LandRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
The Lost RoomRated ★ 5.0
Hitler: The Rise of EvilRated ★ 3.5
HealerRated ★ 3.0- Let's Go to the BeachRated ★ 1.5
- Rules of LoveRated ★ 3.5
- Little WomenRated ★ 3.5
Winter BirdRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 2.0
RobberRated ★ 4.5
Bad FamilyRated ★ 1.5
Love LetterRated ★ 2.5
Land of WineRated ★ 2.0
Princess LuluRated ★ 0.5- Bad HousewifeRated ★ 3.5

Blade ManRated ★ 0.5
Get Karl! Oh Soo JungRated ★ 3.0
Country PrincessRated ★ 3.0- Indomitable Daughters-in-LawRated ★ 2.5