Series
Ratings
65
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 8Rated ★ 4.0
LostRated ★ 3.0
LostRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.5- Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 4.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 4.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.5
RememberRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 3.5