Series
Ratings
819- One Piece Season 2Rated ★ 4.5
- Heated Rivalry Season 1Rated ★ 5.0
- Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
- Dept. QRated ★ 4.5
- The Great Escape Season 5Rated ★ 2.5
- Takopii's Original SinRated ★ 3.5
Samurai ChamplooRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5- Wednesday Season 2Rated ★ 4.5
- Marry My HusbandRated ★ 3.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.0- Earth Arcade Season 3Rated ★ 5.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 4.0- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
- Joy of Life Season 2Rated ★ 4.5
HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5- Love ScoutRated ★ 4.0
- Shop of the LampRated ★ 4.0
- The Mandalorian Season 3Rated ★ 4.0