Series
Ratings
211- The Art of SarahRated ★ 4.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.5- 아이 엠 복서Rated ★ 2.5
- Made In Korea Season 1Rated ★ 5.0
- Zero DayRated ★ 4.5
TabooRated ★ 4.5- Shop of the LampRated ★ 4.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- 코미디 리벤지Rated ★ 4.5
- The FrogRated ★ 0.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5- Bloodhounds Season 1Rated ★ 4.0
- Blood FreeRated ★ 0.5
- The BequeathedRated ★ 4.0
- Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.5
- Song of the BanditsRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0- The Witcher Season 3Rated ★ 2.5
The WitcherRated ★ 4.5