Series
Ratings
223
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.0- Singles' InfernoRated ★ 4.0
- Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
- Mercy for NoneRated ★ 3.5
- Elite Season 8Rated ★ 4.0
- Elite Season 7Rated ★ 4.0
- Elite Season 5Rated ★ 4.0
- ClarkRated ★ 4.0
- QueenmakerRated ★ 3.5
- AdolescenceRated ★ 4.0
- The ResidenceRated ★ 4.0
- Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
- SirensRated ★ 3.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
- Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
- Billionaires' BunkerRated ★ 3.0
- The Hunting WivesRated ★ 4.0
- The Price of ConfessionRated ★ 4.0
- Man Vs BabyRated ★ 3.5
- The IdolRated ★ 4.0