Series
Ratings
18
Bad GuysRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0- Snail Study DormsRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.5
Emperor of the SeaRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
All InRated ★ 4.0- Sharp3Rated ★ 4.5

The LegendRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5