Titles you rated
Home AloneRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
Interview with the VampireRated ★ 3.5
A Good Day to Die HardRated ★ 3.0
Kick the MoonRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 2.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 2.5
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
300Rated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
Project A Part IIRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5