Series
Ratings
16- Bridal MaskRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 4.5
RememberRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 4.0
Chasing a Mother from KangnamRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0