Series
Ratings
104
Omimi ni AimashitaraRated ★ 3.0
AmachanRated ★ 3.0
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 3.0
Red Cat RamenRated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0- 신들린 연애Rated ★ 4.0
Where Have My Skirts Gone?Rated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 3.0
Nichiyo no Yoru Gurai wa…Rated ★ 3.5
Koisenu FutariRated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 2.5
The IT CrowdRated ★ 3.0
The IT CrowdRated ★ 3.0
The IT CrowdRated ★ 3.0- The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Life's PunchlineRated ★ 4.5- Skam France Season 5Rated ★ 4.0
- Skam France Season 6Rated ★ 4.0