Series
Ratings
119
DororoRated ★ 4.0
Magical Circle Guru GuruRated ★ 5.0- Re: Life in a different world from zero Season 3Rated ★ 4.0
Wind BreakerRated ★ 4.0
Dagashi KashiRated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 3.5- BanG Dream! Ave MujicaRated ★ 4.5
BanG Dream! It's MyGO!!!!!Rated ★ 4.5
OverlordRated ★ 3.5
OverlordRated ★ 3.0
K-ON!Rated ★ 4.5
K-ON!!Rated ★ 4.5
Bleach: Thousand-Year Blood War - The SeparationRated ★ 3.5- Girls Band CryRated ★ 5.0
The Office Season 1Rated ★ 4.5- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 4.0
Dragon Ball Z Kai: Sayian / Frieza SagaRated ★ 5.0
Dragon Ball Z Kai: Majin Buu SagaRated ★ 5.0
Dragon Ball Z Kai: Androids / Cell SagaRated ★ 5.0
Dragon Ball GTRated ★ 4.5