Series
Ratings
53
L.A.'s Finest Season 1Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 4.5
LiveRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 1.0- Hidden Singer Season 2Rated ★ 4.0
- Running ManRated ★ 1.0
- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
The HeirsRated ★ 1.5
GoblinRated ★ 2.5
High KickRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 2.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
GhostRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.5