Series
Ratings
23- Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
- Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
- Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- The 8 ShowRated ★ 4.0
- Mask GirlRated ★ 3.0
- Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
- Better Call SaulRated ★ 5.0
AnnaRated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 3.5- Juvenile JusticeRated ★ 4.0
- Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.5