Series
Ratings
178
HorimiyaRated ★ 3.5
Isn't It a Bad Guy?Rated ★ 3.5- My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 3.5
Silver Spoon Season 2Rated ★ 4.5
Your Turn To KillRated ★ 3.5
My Favorite MemberRated ★ 4.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 3.5
Odd TaxiRated ★ 4.0
Wave, Listen to Me!Rated ★ 3.5
Pocket ni Boken wo TsumekondeRated ★ 3.0
The Kitazawas: We Mind Our Own BusinessRated ★ 3.5
Gekokujo KyujiRated ★ 4.0
Lovely ComplexRated ★ 4.0- Billion x SchoolRated ★ 3.5
My Dear ExesRated ★ 3.5
Don’t Care for an Old Man’s Underwear!Rated ★ 4.0
すいかRated ★ 4.5
Sukiyaki, tonight.Rated ★ 3.5
The Confidence Man JPRated ★ 3.5- She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 3.5