Series
Ratings
77- With You and the RainRated ★ 3.5
- Mono: Weekend AnimationRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 4.5
ClannadRated ★ 3.0
Angel Beats!Rated ★ 4.0
Is the Order a Rabbit?Rated ★ 2.0
NisekoiRated ★ 3.0
A Certain Scientific RailgunRated ★ 3.5
A Certain Magical IndexRated ★ 3.5
Pop Team EpicRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 4.5
Toradora!Rated ★ 4.0
Love Live! School Idol ProjectRated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.0- 베이비버스 프렌즈Rated ★ 4.0