Series
Ratings
23
49 DaysRated ★ 3.0
The Vineyard ManRated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0- Witch HuntRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0