Series
Ratings
297
InuYashaRated ★ 4.0
Sword Art Online Alternative: Gun Gale OnlineRated ★ 0.5
WestworldRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 3.5
The Good DoctorRated ★ 4.0
Dr. StoneRated ★ 3.0
Sleepy Princess in the Demon CastleRated ★ 3.0
Goblin SlayerRated ★ 3.5
Redo of HealerRated ★ 1.0
VagabondRated ★ 2.0
New AmsterdamRated ★ 3.0
New AmsterdamRated ★ 3.0
The Rising of The Shield HeroRated ★ 2.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5- War of the WorldsRated ★ 2.5