Series
Ratings
102
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Black Jack OVARated ★ 4.0
Inuyashiki: Last HeroRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.0
Conan, the Boy in FutureRated ★ 4.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Redo of HealerRated ★ 2.0
Dancougar – Super Beast Machine GodRated ★ 5.0
Future Robot DaltaniousRated ★ 3.0
Invincible Steel Man Daitarn 3Rated ★ 3.5
Voltes VRated ★ 4.0
Space Runaway IdeonRated ★ 4.0
Armored Trooper VOTOMSRated ★ 5.0
重戦機エルガイムRated ★ 4.0
Blue Comet SPT LayznerRated ★ 4.5
Hades Project ZeorymerRated ★ 3.5
Tekkaman BladeRated ★ 4.0
勇者警察ジェイデッカーRated ★ 3.5
Macross 7Rated ★ 4.5
Martian Successor NadesicoRated ★ 4.0